Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Çmenduria nuk ka kufij: Ja sa kushton parfumi më i shtrenjtë në botë

prej Wed 8 Oct 2014 - 18:07
Çmenduria nuk ka kufij: Ja sa kushton parfumi më i shtrenjtë në botë Parfum-Clive-Christian
Marka e njohur Harrods ka hedhur ne treg parfumin me te shtrenjte ne bote. I krijuar nga Clive Christian, flagrance 30ml është shitur për 182.000 euro. Ekziston madje edhe një variant për “publikun e gjere”, qe sigurisht nuk është i njëjtë ne përbërje me origjinalin, por i përafrohet. Çmimi i këtyre parfumeve shkon ne 573 euro, qe ne fakt serish eshte një shifër e larte për një njeri te zakonshëm.

Flakoni i parfumit origjinal është i mbuluar me ar 24 karat dhe me 2000 diamante. Clive Christian ka treguar se parfumi është frymëzuar nga kurora dhe është bere veçanërisht me rastin e hapjes se boutique-ut “Salon de Parfum de Harrods”.


Çmenduria nuk ka kufij: Ja sa kushton parfumi më i shtrenjtë në botë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi