Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default I ngordh qeni, 44-vjeçari var veten në pemë .

prej Thu 20 Jan 2011 - 14:21
I ngordh qeni, 44-vjeçari var veten në pemë . Burriqeni2002001
Një burrë i dashuruar pas qenit të tij, Steven Anderson, vari veten, pasi pa qenin e tij të “vdekur” në duart e një veterineri.
Steve, shofer kamioni 44 vjeç, nga Wickersley, Rotherham, South Yorks, u gjet i varur nga një pemë me trupin e qenit shtatë-vjeçar Collie Beaky, të paketuar në një valixhe aty pranë.
Lojtarët e golfit bënë zbulimin e zymtë në Sitwell Club Park Golf, pranë Rotherham.
I tronditur, ish-partneri i tij Dawn Daily tha: "Ai natyrisht nuk mund të vazhdonte pa qenin e tij - kjo është aq e trishtuar."
Ajo shtoi: "qeni ishte jeta e tij - ai ishte si familja e tij.
"Ai është me origjinë nga Cambridgeshire, ku ka pjesën tjetër të familjes së tij, kështu ai i ishte i përkushtuar vetëm qenit Beaky”. "Qeni ishte gjithçka për të. Ata shkonin kudo së bashku. Ai ishte një shofer kamioni dhe e marrte edhe atë për të punuar me të."


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: I ngordh qeni, 44-vjeçari var veten në pemë .

prej Thu 20 Jan 2011 - 14:28
Message reputation : 100% (1 vote)
hahaha as kur na vdes njeriu me i dashur sbejme keshtu e jo me per nje qen I ngordh qeni, 44-vjeçari var veten në pemë . 569293


I ngordh qeni, 44-vjeçari var veten në pemë . Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21428
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: I ngordh qeni, 44-vjeçari var veten në pemë .

prej Mon 30 May 2011 - 23:32
Tema zhvendoset nga aktualet e ditës në botën e çuditshme dhe kuriozitete!


I ngordh qeni, 44-vjeçari var veten në pemë . 6ds9w0
Sponsored content

default Re: I ngordh qeni, 44-vjeçari var veten në pemë .

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi