Share
Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default VUÇIQ ‘PROVOKOHET’ EDHE NGA CNN, E PYESIN PËR NJOHJEN E KOSOVËS

prej Sun 21 Dec 2014 - 13:09
Kryeministri serb Aleksandar Vuçiq thotë se “kurrë s’ka dëgjuar” se njohja e Kosovës është kushti për Serbinë për të hyrë në Bashkimin Evropian dhe as që pret një gjë të tillë.
“Kurrë s’e kemi pasur atë kusht. Ata e dinë se, po të ishte ky kushti, kjo do të thoshte porosi për Serbinë se ‘nuk duam së shpejti t’ju shohim në BE’.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: VUÇIQ ‘PROVOKOHET’ EDHE NGA CNN, E PYESIN PËR NJOHJEN E KOSOVËS

prej Sun 21 Dec 2014 - 15:22
Kosova esht   shtet I pa varur  dhe sovran dhe kurr nuk do ta administro Serbia kjo  esht ralitet    dhe Serbia  e ka kusht me pranua  kosoven shtet per tu hy ne EurpMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi