Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vetëvritet pronari i lokalit të vrasjes së 4-fishtë

prej Wed 7 Jan 2015 - 22:49
Vetëvritet pronari i lokalit të vrasjes së 4-fishtë Vrasje_1uAndrea Omiro, pronari i lokalit “Ante Grand”, ku ndodhi vrasja e katërfishtë, i ka dhënë fund jetës duke u helmuar me fostoksinë.

54-vjeçari ka ndërmarrë veprimin fatal pasditen e së dielës në banesën e tij në “Komunën e Parisit” në kryeqytet.

Omiro u dërgua në spital rreth orës 18:35, por mjekët nuk arritën të bënin asgjë për t’i shpëtuar jetën. Dyshimet janë se 54-vjeçari ishte zhytur në depresion prej disa javësh dhe kjo e ka shtyrë drejtë vetëvrasjes.

Që pas ngjarjes, ku Kostandin Xhuvani vrau katër persona në lokalin e tij, Omiro ishte në “arrest shtëpie”. Masa e sigurisë ishte marrë pasi atij iu gjet një levë hekuri, të klasifikuar si armë e ftohtë.


Vetëvritet pronari i lokalit të vrasjes së 4-fishtë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi