Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit

prej Sun 11 Jan 2015 - 19:11
 Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit Bajramcurrivdekur
Kjo është një fotografi e rrallë e sjellë nga fotografi Arben Llapashtica.

Në të shihet Bajram Curri i vrarë në Shpellën e Dragobisë.

“Në këtë foto hasa ne arkivin tim edhe është e riemëruar kështu: foto e rrallë Bajram Curri i vrare te shpella e Dragobisë!”, shkruan Llapashtica. /albeu.com/ http://www.albeu.com/


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit

prej Sun 11 Jan 2015 - 22:59
larje hesapesh per territor droge dhe prostuticioni


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit

prej Sun 11 Jan 2015 - 23:01
mua me ngjan si vellai bajram currit se ky merrte lek borxh dhe e qeruan hahah


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit

prej Sun 11 Jan 2015 - 23:03
Maksi shkruajti:mua me ngjan si vellai bajram currit se ky merrte lek borxh dhe e qeruan hahah
ishin binjake


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit

prej Sun 11 Jan 2015 - 23:05
Durrsaku shkruajti:
Maksi shkruajti:mua me ngjan si vellai bajram currit se ky merrte lek borxh dhe e qeruan hahah
ishin binjake
i paska ngaterru xhuvani pra hahhaha


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit

prej Sun 11 Jan 2015 - 23:07
Maksi shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Maksi shkruajti:mua me ngjan si vellai bajram currit se ky merrte lek borxh dhe e qeruan hahah
ishin binjake
i paska ngaterru xhuvani pra hahhaha
ndoshta


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: Foto e rrallë! Vrasja e Bajram Currit

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi