Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai

prej Tue 13 Jan 2015 - 12:16
Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai ViktimatNjë ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e qytetin e Kuçovës, ku një person ka qëlluar me armë zjarri ndaj dy personave të tjerë, vëlla e motër.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në familjen me mbiemër Demaj, ndërkohë ende nuk dihen motivet e këtij krimi.

Vajza, e cila është identifikuar si Denisa Demaj, 22 vjeç, ka ndërruar jetë në spital ndërsa vëllai i saj ka mbetur i plagosur rëndë.

Autori i krimit është Klaus Sakolli, 29 vjeç, i cili është arrestuar nga forcat blu në tentativë për tu larguar nga skena e krimit.

Dyshohet se shkak i krimit është bërë një histori dashurie mes Sakollit dhe 22-vjeçares Demaj. 29-vjeçari ishte i dashuruar me vajzën, por lidhja e dashurisë nuk lejohej nga familja e vajzës.
/Shekulli Online/


Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai

prej Tue 13 Jan 2015 - 21:51
ik e dashurohu me ndonje ne burg tani por ne kete rast do jesh femra


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai

prej Tue 13 Jan 2015 - 21:53
dashuria te fut ne dhe Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai 176007736


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai

prej Tue 13 Jan 2015 - 22:05
Sa e pa vlere jeta e njeriut!!


Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Krim pasioni në Kuçovë, vritet me armë një vajzë, plagoset vëllai

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi