Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vjedh televizorin, e fut mes këmbëve

prej Wed 21 Jan 2015 - 23:55
Mënyra e vjedhjes sot është shndërruar në një “art” të vërtetë.

Prandaj ky “art” kërkon qetësi dhe profesionalizëm, por mbi të gjitha përgatitje

Gruas që do të shihni në videon e mëposhtme nuk i mungonte asgjë nga këto gjëra.

Gruaja nga Kosta Rika, qetësisht futet në një qendër tregtare për mjetet elektronike, merr televizorin, e vendos mes këmbëve dhe del jashtë sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Por diçka shkoi keq. Kamera e sigurisë kapen skemën e vjedhjes.


Vjedh televizorin, e fut mes këmbëve Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi