Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Kam borxh, shes virgjërinë për 850 euro (Foto) by LajmeSot

prej Fri 30 Jan 2015 - 14:21
I mbytur në borxhe, Seb Ciercies, tentoi që të gjejë zgjidhjen duke nxjerrë në shitje virgjërinë e tij. Por lajmërimi i tij, siç raporton “Metro” nuk pati aspak sukses, kjo edhe prej fotografisë jo shumë të qartë.
“Jam 29 vjeç dhe e shes virgjërinë për 850 euro”, thuhet në njoftimin e Seb, i cili është një djalë nga Rumania.
Por pavarësisht se kanë kaluar disa javë nga lajmërimi, nuk ka ende asnjë ofertë. “Nuk arrij që ta kuptoj, nuk jam Brad Pitt, por jam i ri, me pamje të këndshme dhe natyrë atletike.
Nuk kam specifikuar as nëse dua partner mashkull apo femër. Nuk më kanë shkruar as homoseksualët”, shprehet i indinjuar 29 vjeçari.
Kam borxh, shes virgjërinë për 850 euro (Foto)        by LajmeSot 2912 <


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kam borxh, shes virgjërinë për 850 euro (Foto)        by LajmeSot 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi