Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Detajet e vogla mashkullore që i tërheqin më tepër femrat

prej Fri 30 Jan 2015 - 23:27
Detajet e vogla mashkullore që i tërheqin më tepër femrat 8ABD6E497EE357A4C31AE2C370AD636B Nuk janë trupat muskulore, mjekra apo buzëqeshja ato qe i bëjnë meshkujt tërheqës ne sytë e femrave. Zbulojini detajet qe i mahnitin ato.
Shikimi i ngrohte
Sidomos kur ato e kapin pa dashje një mashkull ndërkohë qe i sheh plot ëmbëlsi.
Kthimi ne shtëpi
Kur ai vjen ne shtëpi pas pune, heq kravatën dhe ulet pranë tyre.
Pulovrat e ngrohta
Kur ai vesh një te tille aq te bute dhe te ngrohte saqë ke dëshirë te biesh ne krahët e tij.
Qetësia ne makine
Kur ai i jep makinës qetësisht, me kujdes, pa stres dhe pa u dridhur.
Bërrylat
Kur ai ngre mëngët e këmishës.
Talenti i tij për te gatuar
Kur ai përgatit vakte te shijshme dhe te bukura ne pamje.
Respekti dhe bujaria
Kur ai tregohet gjithmonë i sjellshëm dhe respekton këdo qe ka pranë.
Pasioni
Kur ai flet plot pasion mbi një çështje dhe sytë i shkëlqejnë.
Ana e tij mbrojtëse
Kur ai mendon gjithmonë për rehatinë e partneres para se te mendoje për te tijen.
Instinkti atëror
Kur ai përkëdhel fëmijët dhe kujdeset për ta.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Detajet e vogla mashkullore që i tërheqin më tepër femrat 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Detajet e vogla mashkullore që i tërheqin më tepër femrat

prej Fri 30 Jan 2015 - 23:31
kero detajer e vogla sme mungojne por fatkeqesisht femrar ne pergjthesi duan me shume detain e madh  PARANE kete nuk e kam me shumice


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Detajet e vogla mashkullore që i tërheqin më tepër femrat 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi