Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Së bashku në diversitet!

prej Sun 8 Feb 2015 - 23:25
Njerëzit kanë shumë për të mësuar edhe nga kafshët, kur bëhet fjalë për miqësinë dhe bashkëjetesën.

I tillë është dhe ky spot i realizuar nga “Android” i cili mund t’iu bëjë të reflektoni për një moment.

Në video shfaqen kafshë, që megjithëse janë të ndryshëm nga njëri-tjetri, dinë ta gjejnë gjuhën e komunikimit dhe të jetojnë në paqe.


Së bashku në diversitet! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi