Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave

prej Mon 16 Feb 2015 - 21:32
Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave Tradhti
Ju tradhton partneri? Ja 3 mënyrat për ta zbuluar: Askush nuk e vë në dyshim faktin që është e dhimbshme të mendosh se partneri yt të tradhton. Megjithatë, nëse keni arsye për ta menduar një gjë të tillë, atëherë mund të filloni hetimin tuaj bazuar në sjelljet e tij që çojnë në përfundimin se ai nuk po ju qëndron besnik.
1. Shikoni se çfarë bën:
- Ai nuk është më aq entuziast për të kryer marrëdhënie seksuale si më parë;
- Kur kryen marrëdhënie fillon të sillet ndryshe nga herët e tjera;
- Ka ndjenjën e turpit dhe nuk dëshiron që ta shihni të zhveshur;
- Është tejet i mirësjellshëm në shtëpi;
- Fillon të bëjë dhurata edhe pa arsye; (por kujdes, ndoshta thjeshtë po kujdeset)
- I ndryshon natyra menjëherë pas një telefonate apo mesazhi;
- Sillet shumë protektiv ndaj telefonit të tij;
- E fik telefonin për orë të tëra;
2. Shikoni pamjen e tij:
- Fillon të rruhet më shpesh se më parë;
- Tregon më shumë kujdes për trupin e tij;
- Ndryshon parfumin;
3. Hetim i mirëfilltë:
- Kontrolloni sirtarët e tij;
- Kontrolloni kompjuterin;
- Kontrolloni llogarinë bankare;
- Kontrolloni telefonin;
- Ndiqeni nga pas./GazetaExpress/


9

  • Add new comment

Comments


Submitted by Anonymous on Wed, 02/04/2015 - 19:23
Une i bej te gjitha keto por nuk e tradhtoj grun! Ik o lapsi merru me nenje gjo tamon mjaft perkthyet lajme shabllon

Submitted by eni on Fri, 02/06/2015 - 11:00
oooo sa e forte kjo ca tboj lapsi dun mbush faqet.lexoje sa per argetim se po tradhetoi burri ose gruajo e mori lumi shtepine zben derman kurrkush jo me lapsi

Submitted by Don Albano on Sun, 02/08/2015 - 22:38
kater nga pese piket e fundit jane te paligjshme. si ka mundesi qe nje gazete zerioze keshillon te thyhet ligji

Submitted by Don Albano on Sun, 02/08/2015 - 22:38
kater nga pese piket e fundit jane te paligjshme. si ka mundesi qe nje gazete zerioze keshillon te thyhet ligji

Add new comment

Your name
Subject
Comment *


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave

prej Tue 17 Feb 2015 - 0:21
Ti ke lujt mec per zotin .ska faj Kushtrimi nga I here.ha ha ha ha.
Cna nxjerr kshu temash .me na nxjerr bojen krejt....Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave 2421821043Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave 705491909.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave

prej Tue 17 Feb 2015 - 14:35
Tironci shkruajti:Ti ke lujt mec per zotin .ska faj Kushtrimi nga I here.ha ha ha ha.
Cna nxjerr kshu temash .me na nxjerr bojen krejt....Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave 2421821043Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave 705491909.
ore cun keto jane keshilla per meshkujt qe te mos i bejne veprimet e lartpermendura sepse femrat ska nevoje per keto keshilla atyre i ka dhene zoti nje virtyt special INTUITEN te kapin ne ajer dhe flirtimet e jjo me tradhetite, dhe nqs te pyet dije se ajo thjesht do ta pranosh ti sepse eshte shume e sigurte okk Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave 2793563973


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: Manual për zbulimin e tradhëtisë së burrave

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi