Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Rihanna kapet ‘mat’ duke pirë kokainë

prej Tue 14 Apr 2015 - 22:51
 Rihanna kapet ‘mat’ duke pirë kokainë Rihana Një video e kapur gjatë festivalit muzikor të Coachella tregon këngëtaren nga Barbadosi duke përgatitur një substancë të dyshimtë e më pas duke fshirë hundët.
 Rihanna kapet ‘mat’ duke pirë kokainë Rihana1
 
Videoja e publikuar në Instagram dhe e fshirë menjëherë tregon 27-vjeçaren të ulur në një tavolinë teksa mban në dorë një tub të bardhë, ndërkohë mikeshat e saj kërcejnë.
 Rihanna kapet ‘mat’ duke pirë kokainë Rihana2
Pasi objektivi i kamerës zhvendoset tek Rihanna, këngëtarja shihet duke mbajtur me dorë hundën për disa sekonda, njësoj si në rastin e personave që marrin kokainë.
 Rihanna kapet ‘mat’ duke pirë kokainë Rihana3
14 prill 2015 (gazeta-shqip.com)
 
 

Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                  Rihanna kapet ‘mat’ duke pirë kokainë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi