Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default SKANDAL HISTORIK!!!

prej Wed 10 Feb 2016 - 1:45
Po kerkoja ne youtube kenge popullore jugu dhe c'te shikosh...

Pothuajse te gjitha videot, nuk kane per dukje veshjen popullore/kombetare shqiptare!!!

Pra, sikur shikon zhdukjen dhe harresen e veshjes kombetare shqiptare dhe tere njerezimi eshte qorr e nuk e shikon!...

Fli, fli o shqiptar, se ke zgjuar turkovicat...


SKANDAL HISTORIK!!! 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi