Shko poshtë
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Urime 9.vjetoti i pavarsis

prej Fri 17 Feb 2017 - 22:55
Te gjith kosovsrve urime 9. Vjetori o pavarsis te kosovesavatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Urime 9.vjetoti i pavarsis

prej Sat 18 Feb 2017 - 23:05
Urime Kosove Pavarsine dhe se shpejti Bashkim Kombetar te trojeve shqiptare.


rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Re: Urime 9.vjetoti i pavarsis

prej Tue 21 Feb 2017 - 22:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Urime
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Urime 9.vjetoti i pavarsis

prej Tue 21 Feb 2017 - 23:40
Pershendetje Monda si ke kalu...ke humb fare mi goce????


Sponsored content

default Re: Urime 9.vjetoti i pavarsis

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi