Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Historia ime

prej Fri 26 May 2017 - 12:19
-Kur isha i vogel, lutjen e pare qe i drejtova Zotit ishte kjo:

-NJE HERE TE VETME DO TE TE LUTEM O ZOT I VERTETE.
ENDRA IME ESHTE TE BEHEM UDHEHEQES I SHQIPERISE POR DESHIRA QE UNE DO TE JAP SHPYRTIN TIM TE TY PER TE MA PLOTESUAR, ESHTE TE BEHEM SI SKENDERBEU OSE TE PAKTEN USHTARI I TIJ NE PERJETESI.
QE TA KUPTOJ SE TI MA KE PLOTESUAR DESHIREN, ME LE PA FLOKE NE MOSHEN QE TI U KRYQEZOVE.

-Kjo ka qene lutja ime ne fjale te permbledhura prej zemres sepse askund tjeter nuk e kam shkruar dhe nuk kryej lutje tjeter sepse kam dhene besen e shqiptarit.

-Sot kuptova se lutja ime eshte plotesuar...

1) Une kam zbuluar se origjina e njerezimit eshte shqiptare, kjo vertetohet nga faktet se gjuha Shqipe i zberthen te gjitha gjuhet.
2) Une kam dashuruar nje vajze kacurrele dhe nuk i thashe dot TE DUA, para shtat viteve...

-Zoti me la pa floke jo se me rane floket, por kaq shume e dashuroj ate vajze sa floket e kokes mund t'i shkul.
-Te zbulosh se origjina e njerezimit eshte shqiptare, vetem ushtaret e Gjergj Kastriotit e kane mbrojtur ate.

-Tashme qaj per dy dashuri, Shqiperine dhe kacurrelen time...

Eugeneral
Luan_Valikardi
(E.J.K)


Historia ime 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi