Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Kaltrina Selimi: Nuk dua një dasmë përallore Empty Kaltrina Selimi: Nuk dua një dasmë përallore

Sat 16 Apr 2011 - 12:10
Ajo është një këngëtare që rrezaton nga ëmbëlsia dhe nga tiparet e saj joshëse. Një femër e cila si nga bukuria, ashtu edhe nga zëri melodioz ka bërë dhe po bën çdo ditë e më shumë fansa për vete.Ka një emër tepër të veçantë, sepse dhe vetë është e tillë në çdo detaj që e karakterizon.Do të vijë sot në një intervistë për faqet e “Bluetooth” me sharmin dhe elegancën që gjithmonë e kanë shoqëruar, një nga zërat më të veçantë të skenës kosovare…Po flasim për Kaltrina Selimin, këngëtaren e njohur të estradës shqiptare e cila që nga dita e parë që është promovuar në tregun muzikor ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm me këngët e saj. Të gjithë e njohin si këngëtaren e hiteve, pasi ajo qëllon gjithmonë në shenjë me këngët që sjell për publikun shqiptar.Në këngët e saj gjen si ritmin për të kërcyer, ashtu edhe tekstin për ta ndjerë. Sigurisht që nuk mungon asnjëherë perfomanca e saj e shkëlqyer që përplotëson në mënyrën më të mirë të mundshme paraqitjen e saj skenike.Në këtë intervistë për ne, Kaltrina përcjell informacion për projektet e saj më të reja muzikore. Por, lexues të dashur është shumë interesant rrëfimi i saj pasi përveç të tjerash ajo tregon edhe planet për dasmën. (BLUETOOTH)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi