Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 17 Apr 2011 - 21:23
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2336963486 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2336963486

Përshëndetje vëllezër dhe motra Kosovarë, ju dua fort... Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 93318 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 567818 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 93318


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 17 Apr 2011 - 21:27
PERSHENDETJE TE GJITHE JUVE SE JU DUA SHUME Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 89497 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 93318
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 18 Apr 2011 - 21:28
Message reputation : 100% (1 vote)
ju pershendes te gjithve SHQIPTARE dhe KOSOVARE


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 21 Apr 2011 - 15:44
Përshëndetje vëllezër e motra kosovare...


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 28 Apr 2011 - 14:50
Ju pershendes vellezer e motra nga Kosova
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 28 Apr 2011 - 15:15
Flm nga zemra , ju pershendes dhe un ju Vellezer e Motra qe jemi te gjith shqiptar. Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 274283
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sat 7 May 2011 - 11:40
Pershendetje per ju edhe hajde ishalla me pashaporta biometrike sa me shpejt
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 8 May 2011 - 21:25
Vëllezër e motra
Kosovarë
ju uroj fort
bashkimin Atdhetarë...

Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 24 May 2011 - 15:03
JU PERSHENDES TE GJITHEVE
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 24 May 2011 - 15:10
Ina shkruajti:Pershendetje per ju edhe hajde ishalla me pashaporta biometrike sa me shpejt

Flm INA dhe ne ju pershndesim juve te gjithve, sa per Pashaportat do doja qe ti kishim te njeta te dyja Shtetet nje Flamur dhe nje Pashaport te njejt dhe te jemi nje Komb Shqiptare te bashkuar .
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 24 May 2011 - 15:12
Message reputation : 50% (2 votes)
Pershendetje Kosova e ja kalofshi bukur kudo qe ndodheni Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 89497 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 89497


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 24 May 2011 - 15:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Arjana shkruajti:Pershendetje Kosova e ja kalofshi bukur kudo qe ndodheni Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 89497 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 89497

pershendetje nga kovoart shpresojmi qe mir dot jemi e mir dot kalojmi me tegjith miqet e dashamiret tanLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 21:27
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 60449154942891200686100 Përshëndetje vëllezër e motra Kosovarë Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 60449154942891200686100


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 21:52
Message reputation : 100% (1 vote)
pershendetje vellazer dhe motra shqiptareAjo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:00
Message reputation : 100% (1 vote)
pershendetje te gjithve qe jeni nga Kosova . qe jam edhe un


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:29
Message reputation : 100% (1 vote)
pershendetje te gjith shqiptarve kudo qe janAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:32
Ju pershendes june te gjitheve..........
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:34
e pershendes ESSI nga kosovaAjo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:36
pershendets Kushtrimin
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:38
pershendetje i nderuar kosovar Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2943075972Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:40
nese eke per mua un jam femer ..te pershendes se e pash qe pasna gabu pak ne te dhanat e mia


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:41
pershe e nderura me ni Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2371295502Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:43
Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 492502122 ti siper meje
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 29 May 2011 - 22:45
per ty bukuroshe nga ks po nga cilli qytet Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2371295502Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 30 May 2011 - 10:15
nga malisheva jam


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 12 Jun 2011 - 10:06
Pershdnetje te gjith kosovarve kudo qe jan Very Happy


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 16 Jun 2011 - 14:58
Përshëndetje... Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 6ds9w0
Nita
Nita
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 1124
<b>Hobi</b> Hobi : none
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : USA
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 16 Jun 2011 - 15:16
Message reputation : 100% (1 vote)
pershendes familjen time ne kosov qe me mungojn mua
dhe prishtinen qe o zot sa me ka marr malli per nje nate te saj
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Thu 16 Jun 2011 - 16:33
pershendetje kosoves shipris dhe ter kombit ton
pershendetje NITAAjo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 19 Jun 2011 - 16:38
pershendetje gjith antaret qe jan nga kosova Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Xhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 19 Jun 2011 - 17:23
prsh all kosova Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 899987Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 4 Jul 2011 - 17:27
Përshëndetje vëllezër e motra kosovarë... Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 6ds9w0
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 4 Jul 2011 - 17:31
Pershendetje nga vllezrit kosovar per vllezrit ne mergimAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 4 Jul 2011 - 17:44
Ju pershendes edhe une njeher Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 492502122 te jeni mire kudo qe te jeni
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Mon 4 Jul 2011 - 17:47
ne jemi te mir por behemi edhe metemir kur nderojmi edh erespektojmi vllezrit e motrat e merguarAjo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Tue 5 Jul 2011 - 21:19
Per te gjith kosovaret ne forum


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sat 30 Jul 2011 - 20:50


Pershendetje vellezer e motra... Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 573234


Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 6ds9w0
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Sun 31 Jul 2011 - 11:09
pershendetje per shqiptaret e Kosoves kudo qe ndodhen...Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Wed 17 Aug 2011 - 14:36
Pershendes gjithe antaret Kosovare qe jane ketu Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 47817
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

prej Wed 17 Aug 2011 - 14:37
pershendetje Kosovare e Kosovare Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2943075972 Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova... 2943075972
Sponsored content

default Re: Pëshëndetje për vëllezërit dhe motrat nga Kosova...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi