Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

Bertina: Rovena Stefa është false, ka shumë negativitet dhe mllef Empty Bertina: Rovena Stefa është false, ka shumë negativitet dhe mllef

Sat 23 Apr 2011 - 15:07
Edhe pse këtë javë ajo është nominuar nga disa prej banorëve me të cilët ndan eksperiencën e reality-show-t që zhvillohet në Kosovë, sërisht mbetet më e votuar prej fansave.E kemi fjalën përBertinën e BB3, e cila të paktën referuar statistikave në faqen zyrtare të Vip Shtëpia, rezulton më e pëlqyera deri tani nga shikuesit. Këtë javë, bashkë me të në nominim janë edhe këngëtarja Rovena Stefa, Qetsor Ferunaj (fitues i BB2), si dhe Berkani, Buci e Moja. Vetë Bertina ka nominuar Rovenën dhe Qetsorin, me argumentimin se ai është kontradiktor, ndërkohë që thotë se është humanist; ndërsa Rovenën sepse ka shumë negativitet, mllef dhe është falso.As Qetsori dhe as Rovena nuk e kanënominuar Bertinën nga ana e tyre. Mesa duket deri tani, konkurrenët nga Shqipëia po bëjnë një lojë të fortë, pasi secili prej tyre synon çmimin e madh që konsiston në pronësinë e një apartamenti në Prishtinë, kryeqyteti i Kosovës.Pak para futjes në këtë spektakël, Qetsori nga Dukati ka deklaruar si gjysmë me shaka se ai jo vetëm do të ishte fituesi i këtij apartamenti, por edhe se ndërkohë kishte menduar për shitjen e kësaj shtëpie.Nga ana tjetër, për medait është prononcuar edhe Erion Zeqiraj, i dashuri i Bertinës, (njëherazi konkurrent në BB3), duke thënë se Bertina po i pëlqen më shumë te “Vip Shtëpia”, sesa te Big Brother, ku edhe e ka njohur vajzën nga Delvina.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi