Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

ANGLI Vajza me mamanë më të re në botë! Empty ANGLI Vajza me mamanë më të re në botë!

Sat 23 Apr 2011 - 19:46
Georgia Moss, tashme 12-vjeçare është e bija e Kathleen Moss, vetëm 24-vjeçare... Kur Kathleen lindi në moshën 12 vjeç, e gjithë Britania u shokua, pasi ishte diçka e papritur dhe e paparashikueshme për një fëmijë të asaj moshe. E sjellshme me të gjithë, flet vetëm kur i flasin, qëndron shumicën e kohës vetëm në heshtje, aspak e integruar me botën e jashtme. Aspak e interesuar për djem, apo për make-up të ndryshëm, si çdo vajzë në moshën e saj. Ajo thjesht pëlqen Leona Lewis për te cilën mendon se është e bukur dhe vishet vërtet mirë
Georgia pëlqen shumë kafshët dhe ka dëshirë të bëhet veterinere kur të rritet. I pëlqen shkolla dhe i pëlqen të punojë, pasi mamaja e saj i thotë gjithmonë se edukimi është tepër i rëndësishëm. Qëllimi i saj për momentin është të kënaqë me çfarë të mundet mamanë e saj. Kathleen Moss ishte vetëm 12 vjeçe, në moshën që është dhe Georgia tani, kur lindi të bijën. Edhe në ditët e sotme janë të shumtë njerëzit që i ngatërrojnë ato për motra. Kathleen, në vitin 1998 bëri një nga veprimet më të paimagjinueshme dhe u shndërrua në një objekt terror bisede, duke u shndërruar në mamanë më të re në Britani e në gjithë botën!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi