Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 109
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje Empty A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje

Wed 3 Feb 2010 - 15:35
A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje,nga xhelozia apo dahsuria e madhe...?
Anonymous
Vizitor
Vizitor

A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje Empty Re: A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje

Wed 3 Feb 2010 - 18:00
Kam degjuar shume raste por per mua nuk jane te mirseardhuna keto gjera sepse jeten na e dha Zoti dhe ne skemi te drejte te e marrim jeten qe na e dhuroj dikush dhurate per ta jetuar e jo per ta shkatrruar ate .

komshikja ime para 2 viteve kishte vetem 18 vj kur i dha fund jetes se saje per nje djale mashtrues ,por qe kjo e deshti me gjithe shpirt ,kurse ai kishte qene i martuar dhe me dy fmije te shpija ,tani ai jeton i lire ndersa kjo kalbet ne dhe te zi bashke me foshnjen e saje qe ishte dhe shtatzene Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 109
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje Empty Re: A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje

Wed 3 Feb 2010 - 20:32
po mundet nese dashuria ka sinqeritet,dhe nuk behet jet pa te,mund ta sjell edhe vdekjen
Anonymous
Vizitor
Vizitor

A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje Empty Re: A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje

Wed 3 Feb 2010 - 20:45
po eshte e vertet qe dashuri te sjell edhe vdekjen , une per veten time do e beja por ja kam frigen qe pasi te jam ne varr i shtrir pjes e errsires se dheutt duke menduar personi qe dua do i bie pishman pse sjam sjam me te , si te ringjallem edhe nji here.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje Empty Re: A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje

Wed 13 Apr 2011 - 15:12
jo vetem dashuria por edhe nje zenke e thjesht mund te perfundoj ne nje tragjedi,njeriu rrembehet lehte edhe ne ato momente arsya apo logjika nuk funksionojne,dashuria vret nese ne biem pre e saj...
Sponsored content

A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje Empty Re: A esht e vertet qe dashuria mund te sjelle edhe vdekje

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi