Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Tue 3 May 2011 - 4:30
First topic message reminder :

Të dashur dhe të nderuar anëtarë, ndonëse në çdo temë konsiderohet vlerësimi mes nesh, e hapa këtë temë për t'u drejtuar seicili për këdo anëtarë që mendon në vlerësimin e tij sipas përshtypjes që ju keni për të...

Mund të tregoni në edhe më tepër se një anëtarë për postim...

Ndonëse këtë moment mbetem pa fjalë nga të gjithë ju sepse jeni artista fenomenalë, po bëj një fillim të shkurtër...

Arjana është ëngjëllushe
Viola është ëngjëllushe
Ina është ëngjëllushe
Epikada është ëngjëllushe
Agnesa është ëngjëllushe
Luna është ëngjëllushe
Xrisa është ëngjëllushe
Maja është ëngjëllushe
Karamelica është ëngjëllushe
Ëngjëllushja është ëngjëllushe

...

...për meshkujt nuk bëj fjalë se jam i ashpër në debate
Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 1698836746

Mirë se vini... Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 573234


Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 6ds9w0

avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Sat 4 Feb 2012 - 22:54
Vlersoji ata/ato te cilt/at,jan te kuptushem te respektushem din te japin ate qe ju jep si antare...Jan te sjellshem dhe din te bejn debat pa personalizu gjonat.

Vlersoji...ata te cilt kan c'ka thon kan karakterine vecant!!
Malwina
Malwina
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 2624
<b>Hobi</b> Hobi : nthg
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Sun 5 Feb 2012 - 13:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Esmirae mrekullueshme
Aяנαиα e mrekullueshme
Kushtrimi4 fantastik
Furia fantastike
ReSpEcT shum i mir
Albo shum i mir,
Aldino82 shum i mir
InTeRiStI_vLoNjAt
DURRSAKU,Alkimisti, shum i mir
Luna fantastike
Princesha shum e mire
MeMories shum mir
Poeti shum i mir,
Luan_Valikardi shum i mir
Florenc shum i mir
EpiKada shum e mir
Embelsira shum e mire
Aleksandra shum e mire
ajo goca shum e mire



ndoshta kam harruar dike....


Prayer is an open line to ALLAH..

No cards to use,
No low battery problem,
No network error,

No charging,
always good signal and all messages sent.

▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓▓▓▓█░▓█░░░▓█░░░▓▓▓▓█░▓▓▓▓█
▓█░▓█░▓█░░░▓█░░░▓█░▓█░▓█░▓█
▓█░▓█░▓▓▓█░▓▓▓█░▓█░▓█░▓█░▓█

──────────██
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
─────────█▒▒█
──────██▒█▒▒█
────██▒▒██▒▒█
──██▒▒█▒█████
─█▒▒█▒▒█▒▒▒▒▒█
█▒█▒▒█▒▒███▒▒▒█
─█▒█▒▒█▒▒█▒█▒▒█
─█▒█▒▒███▒▒▒▒█
──█▒██▒▒▒▒▒▒█
───█▒▒▒▒▒▒▒█
────█▒▒▒▒▒▒█
[/b]
my Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 Zemer beats for ALLAH
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Mon 6 Feb 2012 - 12:53
Po te gjith kokshemi te mir moj...Malwina ,E mencur dhe edashur xhentile,simpatike!! no smoking
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Mon 6 Feb 2012 - 15:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Malwina shkruajti:Esmirae mrekullueshme
Aяנαиα e mrekullueshme
Kushtrimi4 fantastik
Furia fantastike
ReSpEcT shum i mir
Albo shum i mir,
Aldino82 shum i mir
InTeRiStI_vLoNjAt
DURRSAKU,Alkimisti, shum i mir
Luna fantastike
Princesha shum e mire
MeMories shum mir
Poeti shum i mir,
Luan_Valikardi shum i mir
Florenc shum i mir
EpiKada shum e mir
Embelsira shum e mire
Aleksandra shum e mire
ajo goca shum e mire



ndoshta kam harruar dike....

Po marre shkas nga ky postim edhe pse pothuajse te gjithe te njejte (me perjashtim te disave). Antarja ne fjale ka bere nje vlersim te hatashem, mbreslenes dhe teper fasionues. Aq sa po mendoja me vete se sa shume e lodhim veten ne kur shkruajm, sa shume qe kemi lexuar, sa oratori kemi dhe sa diapazon te gjere qe kemi...! Vlersim se jo mahi! Me tri fjale : mrekulluheshem, fantastik dhe shume i mire!
Tema do i pergjigjej me mire postimve nese do behej " Komplimente atyre qe na pelqejne, per nje apo tjeter arsye"
Dikush apo shume kush tani do me replikoje apo te pakten do mendoj gjithcka per mua...Do thone se ky definitivishte eshte !#* dhe vetem di te kritikoje te tjeret. Dhe kane te drejte te drejte te mendojne gjithcka, fundja nese une sot di dicka, nese une sot di te beje nje pyetje, te jap nje pergjigje, te beje nje debat per dicka te caktuar, eshte pikrishte se dikur edhe une kam qene shume i kritikuar, i injoruar nga te tjeret. Prandaj, vazhdimishte u falenderoem pikrishte atyre njerezve edhe sot.
Ketu, pothuajse gjdo njeri e pranon se lexone, bile shumica thone se hobi e kan leximin! Poashtu thone se ndjekin fakulltete apo edhe kan perfunduar fakulltete te ndryshme. Gjithashtu thone se kane ekperienca te ndryshme; kane pare e kane perjetuar, kane ecur neper vende te ndryshme dhe kane njoftur njerez te ndryshem. Atehere, si ka mundesi nese i marrim gjithe keto fakte dhe ne fund, te mos kene pakes guxim dhe te mos jene ne gjendje te bejne nje vlersim siq e mendojne apo siq e shohin? Nese them se nuk e bejne nga frika, te gjuhen ne qaf, thone s'kam frike nga askush (perveq Zotit), atehere...?
Nuk po them se duhet qe vetem te kritikojme te tjeret, larg asaj, por nuk eshte mire vetem t'i bejme qejfin njeri tjetrit se kjo nuk na qone asku. Dikush mund te mendoje dhe t'me thote: po ky eshte forum, ketu jemi per te kaluar kohen, etj etj. Perfekte, edhe une mendoj ashtu. Por, ne momentin qe gjdo njeri te pakten 1 apo 2 ore ne dite i kalojme ketu, atehere nuk eshte vetem per te kaluar kohen e lire. Nje dicka interesante edhe pse dikujt mund t'i duket absurde, por une se kam problem te pranoje dicka qe eshte e vertete. Nese sot di dicka, atehere me shume se 50% e kesaj "dickaje" ekam mesuar pikrishte neper forume!
Nese e mendoni se shkruajta nga inati, apo nga ndjenja superiore mbi dike tjeter, e keni shume gabim. Megjithse (e kam pranuar dhe e pranoj) ne raste me ndodh te ndihem me superior, por me ka ndodh edhe te ndihem inferior.
Ne kete forum ka pasur antare (qe tani nuk jane me) prej te cileve kam pas "frike" se cka do shkrujane kur u kam bere replike, ka edhe sot te atille, fatmiresishte! Por jane pak, do doja qe te jene shume shume me teper, sepse do ishte me interesant forumi, do mesonim shume me teper njeri nga tjetri. Kur them "frike" nuk mendoj ne ate se do dal i humbur, fundja gjdo njeri qe ben pjese ne nje debat, eshte fitues, sepse fiton-merre dicka te re.
Kete shkrim e bera, sepse mu duk me e arsyshme te beje nje vlersim te pergjithshem se sa te beje nje vlersim per gjdo antare te forumit.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Sat 22 Sep 2012 - 19:39
Urime per te gjithe...


Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 6ds9w0
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Sat 22 Sep 2012 - 19:54
Arian123-i shoqerueshem
Juventini-do ta rrah
Durrsaku,Tironci-humoriste te papare
Arjana -shume e mire
Selda-shkodrane e papame
Besa-shume rrespekt
Kushtrimi-nice .............etc.........



Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Wed 20 Nov 2013 - 15:19
Shume respekte per vajzat e forumit ne vecanti... :rein: 


Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Thu 13 Mar 2014 - 20:01


Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 6ds9w0
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Thu 13 Mar 2014 - 23:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Te japesh vleresim per dike eshte pak sa koklavitur sepse do duhej me nota te vlersonim ne kete rast per secilin anetare por fatmiresisht qe nuk jane ato nota Very Happy, megjithate po shkruaj ne pergjithesi : ka anetare qe kane nje diapazon te gjere njohurish ne cdo sfere pothuajse,te lene pershtypje nga menyra e komunikimit,gjerave qe postojne,jane te matur ne postime.
 Por,ka edhe nga ata qe sapo te hapesh forumin vetem nqs i shikon ne linje te duhet te largohesh nga forumi,ka nga ata qe vetem per te prishur imazhin e forumit futen ne forum,por sido qofte nga ky komunikim secili mund te perfitoj dicka ...



Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Thu 13 Mar 2014 - 23:54
Message reputation : 100% (1 vote)
C'teme!

Po shikoja ca postime  te mija para ca kohesh,edhe c'ka flisnin per mua (pasi isha debuar nga ketu)!

Hehehehe sa mire u ndjeva cyc 

Goxha interesim.

Bukowski  e interpretonte ndryshe kete lloj fenomeni(s'po e them)


I panjohur ku je ti,sepse do ta ruaj e ty at interesimin(o largpames grrrr  grrrr inteligjent leshi )
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Mon 24 Mar 2014 - 19:15
Message reputation : 100% (2 votes)
Amani more amani!
Reputacionin tim te ketushem sapo e shikoj qe behet + automatikisht behet -9!

Pse?? Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 2421821043  Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 2421821043 

Po ju kam shoke e te mite more amani!
 grrrr  grrrr  grrrr  grrrr 
Te them te drejten me pelqen kjo e -,sepse vetem me shoke s'je i suksesshem cyc
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Sat 26 Apr 2014 - 22:04
Sa kishte SHQIPTARE ne forum, gjithcka shkonte mbare...

Sa hyne turrrrqit ne forum, u shkretua forumi...

Kesaj i thone VDEKJE TURRRRQVE...  Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 2178555173


Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Sun 27 Apr 2014 - 21:49
Shume respekte per te gjith cdo njeri e ka dhen kontributin e vet ne menyren e vet .
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Wed 30 Mar 2016 - 13:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Rrespekte per tgjith antaret e forumit :)


Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 Animation1-1
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

prej Mon 6 Jul 2020 - 17:15
Nuk e kuptoj pse u boshatis forumi, ishim shoqeri e mire, me perjashtim te disa anetareve qe kerkonin ta benin stan ashtu sic po bejne Shqiperine...


Vlerësime ndaj njëri-tjetrit - Faqe 2 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Vlerësime ndaj njëri-tjetrit

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi