Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Smith-ët akuzohen për dështim të filmit

prej Sat 6 Feb 2010 - 15:20
Smith-ët akuzohen për dështim të filmit F_020610Will Smith dhe Jada Pinkett Smith kanë dërguar dokumentet legale në Los Angeles në përpjekje për të shmangur padinë nga ish-partneri i tyre i biznesit.
Smith-ët thonë se personi i cili financoi filmin të cilin e shkroi dhe ku luajti Jada, është duke i kërcënuar ata rreth asaj që ai e quan rikthim ‘të garantuar’ të investimeve, dhe ata nuk janë për t’u fajësuar për dështimin e filmit, të quajtur “Human Contract”.
Projekti, i cili doli drejt në DVD, nuk fitoi para. Smith thonë se ata kurrë nuk kanë premtuar të shpaguajnë investimet dhe, sipas TMZ, ata dëshirojnë që gjyqi të deklarojë se ata nuk janë përgjegjës për humbjen e parave të investitorit./
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi