Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Williams ka frikë të bëhet nënë

prej Sat 6 Feb 2010 - 15:21
Williams ka frikë të bëhet nënë F_020611Ylli i tenisit, Serena Williams, ka dëshirë të madhe të fillojë familje me të dashurin e saj, reperin/aktorin Common, por ka dyshime nëse mund të jetë një nënë e përgjegjshme.
Serena filloi lidhjen me Common në vitin e kaluar dhe thotë se ajo ka filluar të ndjejë dëshirë për të krijuar familje. Por kjo ide e saj do të qëndrojë në pritje, pasi ajo një herë e kishte harruar qenin e saj në një seancë stërvitore në fushën e tenisit.
“Do të doja të kem fëmijë... Por kam dy qen të vegjël për të cilët kujdesem dhe që janë aq të dashur, por ndonjëherë i harroj. Një herë isha e ngarkuar dhe u largova nga fusha dhe duke u vozitur me veturë për në shtëpi mendova, ‘Oops!’. Definitivisht nuk kam nevojë për fëmijë pasi i harroj qentë”, ka thënë numri një i botës në tenis
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi