Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Victor Meyer

prej Fri 13 May 2011 - 6:05
Victor Meyer lindi më 8 shtator të vitit 1848 në Berlin dhe vdiq më 8 gusht të vitit 1897 në Heidelberg. Ishte një kimist gjerman.


Victor Meyer 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi