Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E propozon për martesë në qendër tregtare dhe… refuzohet

prej Thu 19 May 2011 - 15:38
E propozon për martesë në qendër tregtare dhe… refuzohet  Propozimi
Një burrë romantik ishte munduar shumë për t’i propozuar të dashurës së tij për martesë.

Ai kishte zgjedhur unazën, kishte mësuar këngën që do i këndonte, kishte përgatitur fjalimin dhe e dërgoi vajzën e ëndrrave në vendin ku ishin takuar për herë të parë për ta propozuar.

Në një video të postuar në Youtube, burri fillon fjalimin e tij para një fast-food-i në një qendër tregtare të Los Angeles. Ai i thotë vajzës se sa shumë e dashuron dhe i rendit arsyet se pse duhet ta kalojnë jetën bashkë.

Në këtë kohë afrohet edhe një kitarist që shoqëron fjalimin me një këngë romantike.

Por, vajza pasi e dëgjon, hedh një vështrim rreth e rrotull dhe ikën me vrap nga qendra tregtare. Njerëzit që po shihnin dhe po regjistronin në telefonat e tyre të gjithë skenën iu drejtuan zemërthyerit me fraza si “Kjo ishte e rëndë” apo “S’ka gjë, mos e vrit mendjen”.


E propozon për martesë në qendër tregtare dhe… refuzohet  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi