Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kinë, fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm

prej Thu 19 May 2011 - 15:55
Kinë, fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm  Femija-bllokim
Një lojë kukafshehti për pak sa nuk i kushtoi shtrenjtë një vogelushi kinez.

Duke kërkuar vendin perfekt për t'u fshehur djali mbeti i bllokuar për tre orë mes dy mureve në një hapësirë prej 15 centimetrash.

Shokët dhe personat që ndodheshin aty pranë u munduan ta nxirrnin, por pa sukses. Pas dy orësh ata lajmëruan zjarrfikësit të cilët u detyruan të shembnin një mur në afërsi të djalit në mënyrë që ta shpëtonin.

Pas tre orësh bllokimi, vogëlushi u lirua dhe mësohet se nuk ka pësuar dëmtime.


Kinë, fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi