Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I vdekuri zgjohet gjatë autopsisë

prej Tue 24 May 2011 - 1:06
I vdekuri zgjohet gjatë obduksionit
Manas Deo, 44-vjeçar kishte humbur jetën gjatë Krishtlindjeve, pasi ishte qëlluar nga një veturë, në fshatin Baragadi të Indisë.
Bashkëshortja e tij, Tiki ka bërë të ditur se ishte lënduar rëndë në këtë aksident, dhe pasi që mjeku nuk kishte provuar të rrahurat e
pulsit e kishte shpallur atë të vdekur.Një shok i vërtetë ka ndodhur në dhomën e autopsisë. Pak çaste, para se ta prisnin me brisk për obduksion, Manas është zgjuar.Ai është dërguar me shpejtësi në spitalin e Cuttackit, ku është duke u shëruar, dhe pritet që brenda dy ditësh të lirohet në shtëpi, bëjnë të ditur mediat indiane.

marre nga 2tinguj


I vdekuri zgjohet gjatë autopsisë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi