Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Statistika mbi martesat Empty Statistika mbi martesat

Fri 27 May 2011 - 9:01
Përzgjedhja e partnerit në martesë sipas muajit të lindjes

Më poshtë kemi paraqitur një listë se cilët persona të lindur në muajt e caktuar kanë preferuar të martohen me partnerë të caktuar sipas muajit të lindjes.

Nëse partneri juaj nuk përputhet me listen e mëposhtme, mos u shqetësoni! Këto janë thjesht statistika. Dashuria është më e fortë se matematika. Këto janë “prirjet” e gjetura nga hulumtimet e disa astrologëve

Preferencat e femrave

Femrat e lindura në janar preferojnë më shumë meshkujt e lindur në mars dhe preferojnë më pak të lindurit në prill.

Femrat e lindura në shkurt preferojnë më shumë meshkujt e lindur në prill dhe preferojnë më pak të lindurit në korrik.

Femrat e lindura në mars preferojnë më shumë meshkujt e lindur në maj dhe preferojnë më pak të lindurit në gusht.

Femrat e lindura në prill preferojnë më shumë meshkujt e lindur në qershor dhe preferojnë më pak të lindurit në nëntor.

Femrat e lindura në maj preferojnë më shumë meshkujt e lindur në dhjetor dhe preferojnë më pak të lindurit në qershor.

Femrat e lindura në qershor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në nëntor dhe preferojnë më pak të lindurit në tetor.

Femrat e lindura në korrik preferojnë më shumë meshkujt e lindur në qershor dhe preferojnë më pak të lindurit në mars.

Femrat e lindura në gusht preferojnë më shumë meshkujt e lindur në gusht dhe preferojnë më pak të lindurit në shtator.

Femrat e lindura në shtator preferojnë më shumë meshkujt e lindur në shtator dhe preferojnë më pak të lindurit në prill.

Femrat e lindura në tetor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në janar dhe preferojnë më pak të lindurit në qershor.

Femrat e lindura në nëntor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në nëntor dhe preferojnë më pak të lindurit në gusht.

Femrat e lindura në dhjetor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në gusht dhe preferojnë më pak të lindurit në maj.

Preferencat e meshkujve

Meshkujt e lindur në muajin janar preferojnë më shumë femrat e lindura në tetor dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.

Meshkujt e lindur në muajin shkurt preferojnë më shumë femrat e lindura në tetor dhe preferojnë më pak ato të lindura në mars.

Meshkujt e lindur në muajin mars preferojnë më shumë femrat e lindura në janar dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.

Meshkujt e lindur në muajin prill preferojnë më shumë femrat e lindura në shkurt dhe preferojnë më pak ato të lindura në janar.

Meshkujt e lindur në muajin maj preferojnë më shumë femrat e lindura në qershor dhe preferojnë më pak ato të lindura në dhjetor.

Meshkujt e lindur në muajin qershor preferojnë më shumë femrat e lindura në prill dhe preferojnë më pak ato të lindura në tetor.

Meshkujt e lindur në muajin korrik preferojnë më shumë femrat e lindura në prill dhe preferojnë më pak ato të lindura në shkurt.

Meshkujt e lindur në muajin gusht preferojnë më shumë femrat e lindura në korrik dhe preferojnë më pak ato të lindura në nëntor.

Meshkujt e lindur në muajin shtator preferojnë më shumë femrat e lindura në shtator dhe preferojnë më pak ato të lindura në prill.

Meshkujt e lindur në muajin tetor preferojnë më shumë femrat e lindura në janar dhe preferojnë më pak ato të lindura në qershor.

Meshkujt e lindur në muajin nëntor preferojnë më shumë femrat e lindura në qershor dhe preferojnë më pak ato të lindura në prill.

Meshkujt e lindur në muajin dhjetor preferojnë më shumë femrat e lindura në maj dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Statistika mbi martesat Empty Re: Statistika mbi martesat

Tue 7 Jun 2011 - 17:18
Meshkujt e lindur në muajin tetor preferojnë më shumë femrat e lindura në janar dhe preferojnë më pak ato të lindura në qershor.

Statistika mbi martesat 322547
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Statistika mbi martesat Empty Re: Statistika mbi martesat

Mon 26 Nov 2012 - 19:26
Femrat e lindura në mars preferojnë më shumë meshkujt e lindur në maj dhe preferojnë më pak të lindurit në gusht.


Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

Statistika mbi martesat Empty Re: Statistika mbi martesat

Wed 23 Jan 2013 - 4:36
Femrat e lindura në gusht preferojnë më shumë meshkujt e lindur në gusht dhe preferojnë më pak të lindurit në shtator.
Sponsored content

Statistika mbi martesat Empty Re: Statistika mbi martesat

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi