Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dashuria e fryrë

prej Wed 1 Jun 2011 - 18:10
Dashuria e fryrë F.0601175811890_m
Ai pëlqen vajzat me gjoks të bujshëm, buzë të fryra dhe prapanicë “të prapambetur”, ndërsa ajo pëlqen djemtë me bicepse të cilët në rast të katastrofës hapësinore mund ta zëvendësojnë diellin si qendër graviteti të sistemit Diellor.
Nuk dihet se cili u ul i pari në pompën e ajrit dhe më nuk u ngrit prej saj, por ky çift i ëmbël i pëllumbave të fryrë e meriton një artikull të veçantë.

Dashuria e fryrë Msukulin1
Përshtatje më të madhe nuk kemi parë prej se Tarzani e gjeti Jane. /Telegrafi/Dashuria e fryrë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Dashuria e fryrë

prej Wed 1 Jun 2011 - 18:14
EKSTRAVAGANTE,,TE EKSAGJIRUME
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi