Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Çfarë muzike pëlqejnë peshkaqenët?

prej Mon 6 Jun 2011 - 15:39
Çfarë muzike pëlqejnë peshkaqenët?
05-06-2011 11:33 CET

Australiani Matt Waller thotë se peshkaqenët e bardhë, janë adhurues të mëdhenj të grupit ‘AC/DC’ she tingujve të fuqishëm të tyre.

Ky studiues i peshkaqenëve, kohë më parë ka gjetur mënyrën që turistët t’i shtyjë të interesohen për aventurat e tij nënujore dhe shoqërimin me peshkaqenë.

Dhe përderisa konkurrentët e tij i tërheqin këta grabitës të rrezikshëm me peshq, Waller përdor teknikën për të cilën thotë se është më efikase: peshkaqenëve u lëshon hitet e grupit të njohur ‘AC/DC’.

“Peshkaqenët më së shumti i pëlqejnë këngët 'If You Want Blood' dhe 'You Shook Me All Night'", ka deklaruar Matt.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi