Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21444
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Bota e Çuditshme!

Tue 7 Jun 2011 - 23:16
Nje studente angleze i ka kerkuar nje pice te dashurit te saj dhe ai ia
ka sjelle edhe me helikopter. I dashuri i saj, një toger i forcave
britanike, ishte duke bërë një fluturim stërvitor kur në mes të
fluturimit vendosi ta kthente helikopterin dhe ti çonte të dashurës një
picë. Xjesti i dashurisë nuk u aprovua nga eprorët e tij, por e dashura
mbeti shume e keaqur. Kjo mund të konsiderohet si një nga picat më të
shtrenjta në botë


Bota e Çuditshme! 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi