Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mister ne Sicili, oret shkojne 20 min perpara

prej Fri 10 Jun 2011 - 17:16
Ky eshte nje fakt i pamohueshem dhe qe deri tani nuk ka marre nje pergjigje perfundimtare.

Ka rreth nje jave qe oret ne Catania, por edhe ne qytete te tjera shkojne rreth 20 min para.
Oret ne Catania dhe ne disa qytete te tjera te Sicilise shkojne 20 minuta perpara.
Sigurisht qe per ata qe e kane te zakonshme vonesen, kjo eshte nje gje e mire, mjafton qe vonesa e tyre te mos jete me shume se 20 minuta.
Ky fakt ka perfshire vetem oret digitale.
Ka shume spjegime, disa prej te cileve edhe fantazmagorike, flitet per shpirtera qe vijne nga pertej botes se te gjalleve.
Me problemin jane duke u marre edhe kerkues te departamentit te inxhinerise elektrike te Universitetit te Catania-s, por edhe pse deri tani ka disa spjegime, duket se asnjera nuk eshte ajo e duhura


ikub.al





Mister ne Sicili, oret shkojne 20 min perpara  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi