Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
asus_dj
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 21
<b>Hobi</b> Hobi : web
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 18/06/2011

Prezantohet Premierë Video-Homazhi i Fansave për Michael Jackson Empty Prezantohet Premierë Video-Homazhi i Fansave për Michael Jackson

Sat 18 Jun 2011 - 2:25
Prezantohet Premierë Video-Homazhi i Fansave për Michael Jackson MJ-foto-300x300
Në emër të Mbretit të Pop-it, Michael Jackson dhe të muzikës së tij janë mbledhur fansa nga e gjithë bota, ku kanë filmuar vetën e tyre në forma nga më të ndryshmet, duke sjellë kështu projektin “Behind the Mask” që do të prezantohet premiere neser ne faqen zyrtare te Michael Jackson në Facebook.Kanë marrë pjesë fansa nga 103 vende të botës, ndërsa video është një montazh i 1600 videove të dërguara.“Është një nga projektet më entuziaste, dhe më të bukur që kam bërë ndonjëherë”, është shprehur regjisori i videos, Dennis Liu.
http://publialb.com/?p=1284
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Prezantohet Premierë Video-Homazhi i Fansave për Michael Jackson Empty Re: Prezantohet Premierë Video-Homazhi i Fansave për Michael Jackson

Sat 18 Jun 2011 - 10:59
Jam nje nga fansat e ketij ,,,mreti Prezantohet Premierë Video-Homazhi i Fansave për Michael Jackson 89497
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi