Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Është koha për bikini

prej Thu 30 Jun 2011 - 14:37
Po përgatiteni për t’u nisur për pushime, ndërsa akoma nuk keni
vendosur për bikinit me të cilat do të tërhiqni vëmendjen në plazh.
Atëherë, kush më mirë se njëra nga femrat më seksi në botë, Kim
Kardashian, mund t’u ndihmojë të bëni zgjedhjen e duhur.
Është koha për bikini  Kim1
Kim Kardashian duke pushuar pranë pishinës me bikini të bardha, në
rezidencën e madhe të shoqes së saj më të mirë Loren Ridinger në Miami.
Është koha për bikini  Kim2
Ecje nëpër plazh me bikini gjeometrike, me ngjyrë të bardhë dhe të zezë.
Është koha për bikini  Kim3
Duke u freskuar, ndërsa duket ‘e nxehtë’ me bikini të portokallta.
Është koha për bikini  Kim4
Bukuroshja humb kohën në një jaht në ditën e saj të pushimit nga xhirimet e “Keeping Up With the Kardashians”.
Është koha për bikini  Kim5
Një ecje mëngjesore në Miami me bikini ‘metalike’ dhe syze të mëdha.
Është koha për bikini  Kim6
Ylli televiziv tregon ‘cilësitë’ e saja më të mira teksa po qëndron në një pishinë.
/Telegrafi/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi