Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Egziston fati?

prej Wed 6 Jul 2011 - 15:35
A egziston ajo qe e quajme fat? Te shikojme jeten personale dhe te shohim cfare na mbetet nga planet.erdhem ne jete pa vullnetin tone ku ndeshem veten me tere natyren tone, me intelekt te mah dhe te vogel me pamje sipmpatike ose antipatike."Njeriu eshte flakur ne bote" dhe eshte i varur nga shume fakte mbi te cilat s'ka kurrefare pushteti.Keshtu qe ai nis e mendon eshte ceshtje fati.Edhe me te largetat veprojne ne jeten e tij sikur te jene me te afertat.Pse njeriu ja dorezon jeten fatit? Mos valle mendon qe s'eshte Perendi, mos valle ka me shume pesimizem sesa optimizem?Te kuptosh qellimin tend ne kete bote duhet te pranosh ate qe je, te pranosh vendin ku je,Po munde caje shtegun e dil ne ane po mos thuaj pata fat por pranoje qe ti mundesh dhe e sfidon fatin.


Egziston fati? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Egziston fati?

prej Wed 6 Jul 2011 - 17:25
Fati nuk mund te ekzistoje! Pse? Sepse ne e krijojme fatin tone,ne e zgjedhim fatin tone! Nqs se Zoti ka krijuar fatin,ose dikujt ja ka krijuar te keq?? Edhe ai eshte njeri sikur ne!

Mirepo,fati eshte nje gje te cilin e tere bota e shikon me nje sy! Duhet menduar mire,se ne zgjedhim fatin tone! Fati ndan letrat ndersa ne zgjedhim cillen do leter qe duam! Do te thote,fati eshte ne duart tona,ashtu siq e krijojme ashtu do ta kem! Nukduhet ti leshohemi asaj teori,duke menduar se fati do te na zgjedh rrugen e jetes,sepse kjo do te na coje drejt nje shkaterrimi! Andaj,fatin e krijojme vet ne,duke menduar qe te kemi nje fat sa me te mire,duhet te mundohemi qe ate ta krijojme sa me te mire dhe ne fund te themi se kemi pasur nje fat te mire!


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Egziston fati? 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Egziston fati? 674939

CARPE-DIEM!
Egziston fati? 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Egziston fati?

prej Wed 6 Jul 2011 - 17:27
E kam then edhe diku tjeter kete ,,,jemi ne ata qe e bejm fatin.
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Egziston fati?

prej Wed 6 Jul 2011 - 18:03
mund tejet edhe kjo qe fjalen fat e perdorin veq sa per arsyetim si siarsyetim keni par kur ndahen dy persona thojn ska qen fat i tyre kur bashkohen dy persona thojn kaqen fati i tyre edhe mendoj qe ehde kjo mund tejet si arsyetimAjo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Egziston fati?

prej Thu 7 Jul 2011 - 9:28
te gjith kemi fat por dikush e ka me von e dikush me heret . dikush vuan shum e ne fund ka gezim


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Egziston fati?

prej Fri 8 Jul 2011 - 22:03
Si mund te themi qe nuk egziston fati!
Si mund te themi qe ne krijojm fatin !

Sikur te mundja une te krijoja fatin, tash padyshim se nuk do isha ketu ku tani jame, eshte fati nje nga kyqet qe na i percakton gjonat tona.
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Egziston fati?

prej Sun 10 Jul 2011 - 8:14
po ekziston


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Egziston fati?

prej Sun 10 Jul 2011 - 8:53
se di jo
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Egziston fati?

prej Mon 11 Jul 2011 - 0:26
per disa po e per mua jo


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Egziston fati?

prej Sun 7 Aug 2011 - 13:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Fati eshte i eger dhe njerezit jane te denje per meshire. Nese marrim moshen e pleqerise, pothuajse te gjitha gjerat i humbasim:dashurine, shakate, udhetimet, shoqeria na braktis, vdekja na merr miqte dhe prinderit...Ne nje bote te ketille, ai qe ka me shume ne vetvete, ndodhet ne te njejten situat me ate qe gjendet ne nje dhome te ngrohte dhe te ndricuar, duke iu gezuar pemes se vitit te ri, midis bores dhe akullit te nje nate dhjetori. Ne nje bote te ketille, kush ka nje ndividualitet superior, te pasur, sidomos me mendime, ka pra fatin me te lumtur edhe pse mund te bjere me pak ne sy.
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Egziston fati?

prej Sun 7 Aug 2011 - 13:44
jo nuk e gziston


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Egziston fati?

prej Sun 7 Aug 2011 - 17:02
se di
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Egziston fati?

prej Sun 7 Aug 2011 - 22:09
Fati ekziton ..por ashtu siq i prin njeriu


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 14:06
fati pak a shume varet dhe nga vete ne,cfare jemi si mendojme si jetojme etj


Egziston fati? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 14:21
tek mua po se me ka dhen pran njeriun me te mire
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 14:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Zakonisht fati mbetet nje atribut i njerzve te paafte per te zgjidhur problemet e jetes se tyre dhe duke mos kuptuar qe te guxosh per vehten eshte nje parim jetesor e kalojne moszgjidhjen e problemit me nje fjale absurde'' ky ishte fati im''. Njeriu ne subkoshiensen e tij perbehet nga parime qe i zbaton ne baze te dhuntive te tij gjenetike. Nuk mund te thote nje shkrimtar, nje muzikant, nje politikan, nje pedagog, nje fizikant qe ky ishte fati im, se ai eshte i afte ti zgjidhi problemet e tij ne baze te aftesise. Fjala fat perdoret nga njerez qe nuk kane aftesi mendore te mjaftushme per tu perballur me problemet e veshtira te jetes dhe e kalojne kete me nje fjali paradoksale''ky ishte fati im''Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 14:44
per mua po Egziston fati? 570652
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 18:14
Shqiptare shkruajti:Zakonisht fati mbetet nje atribut i njerzve te paafte per te zgjidhur problemet e jetes se tyre dhe duke mos kuptuar qe te guxosh per vehten eshte nje parim jetesor e kalojne moszgjidhjen e problemit me nje fjale absurde'' ky ishte fati im''. Njeriu ne subkoshiensen e tij perbehet nga parime qe i zbaton ne baze te dhuntive te tij gjenetike. Nuk mund te thote nje shkrimtar, nje muzikant, nje politikan, nje pedagog, nje fizikant qe ky ishte fati im, se ai eshte i afte ti zgjidhi problemet e tij ne baze te aftesise. Fjala fat perdoret nga njerez qe nuk kane aftesi mendore te mjaftushme per tu perballur me problemet e veshtira te jetes dhe e kalojne kete me nje fjali paradoksale''ky ishte fati im''

me pelqen mendimi yt Shqiptare dhe e mbeshtes,respekte Egziston fati? 113209097


Egziston fati? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 20:25
me pelqen mednimi i anes


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 20:26
mos u ngaterrove per ke mendim flet se une jam pak me siper jupi


Egziston fati? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 20:27
per ate mendimin qe the se te pelqente mendimi i SHQIPTARES Egziston fati? 45550 Egziston fati? 45550


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 20:29
fol brenda temes ak mendimi ishte i shqiptares por pak a shume te nejjten gje kam then e une me pak fjale me siper ndaj dhe mbeshtes mendimin e saj


Egziston fati? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Egziston fati?

prej Mon 8 Aug 2011 - 20:31
po po mi dhe ubne mbeshtes mendimin tat qe mbeshtete mendimin e asaj


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Egziston fati?

prej Fri 12 Aug 2011 - 18:10
po


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Egziston fati?

prej Sun 21 Aug 2011 - 11:06
nuk e di


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Egziston fati?

prej Thu 21 Mar 2013 - 14:22
Ajo qe njerezit e quajne fat une nuk arrij ta konceptoj me larg se sa nje iluzion!
Fatin e bejme ne. po nuk e krijuam ne fatin tone, ateher ju siguroj qe do ta bejne njerezit rreth nesh.Njerezit qe kane ne dore te ndryshojne dicka nga situata ku ndodheni ju qoft ne menyre direkte qofte ne menyre indirekte!
Kur ta gaboni do kuptoni se situatat dhe mund te parashikohen!
dhe kur te parashikoni, do kuptoni se nuk e beni dote per cdo situate.

Me kishin thene qe femijes naten e trete i shkruhej fati dhe dy prinderit ndenjen zgjuar ate nate per t'iu lut zanave qe te shkruanin fatin e lepurit te tyre si donim ata
Tek engjelli i dyte e harruan kete fakt sepse e kuptuan rruges qe po nuk u perpoqe per arritjen e nje qellimi FATI te HARRON www


Egziston fati? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Egziston fati?

prej Thu 21 Mar 2013 - 14:44
Nrm qe po


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Egziston fati?

prej Thu 21 Mar 2013 - 20:19
Po edhe ekziston ,ndoshta pasi nese nuk do te ekzistonte ne nuk do te kishim fatin te shkruanim ketu p.sh Very Happy


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Egziston fati?

prej Thu 21 Mar 2013 - 20:20
mbase vetem ne lloto skemi fat


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Egziston fati?

prej Thu 21 Mar 2013 - 22:51
egziston
por zor se na bien neve
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Egziston fati?

prej Sun 24 Mar 2013 - 11:32
Tironci shkruajti:egziston
por zor se na bien neve
Egziston fati? 1698836746 grrrr


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Sponsored content

default Re: Egziston fati?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi