Shko poshtë
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Funny Voice Recorder

prej Wed 13 Jul 2011 - 11:19
me ket program mundeni te beni shum gjera me te

ta ndryshoni zerin tuaj ashtu siq keni qef ta beni me te holl me te trash dhe me e mira eshte se mundeni me inqizu ate qe e flisni dhe mja dergu naj shkoku shoqe haha me knaq krejt Funny Voice Recorder 1698836746


Funny Voice Recorder Download Ketu


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi