Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Alekssander
Alekssander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 212
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : athin
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/07/2011

“Lajthit” Tuna, lëshon komente erotike në internet Empty “Lajthit” Tuna, lëshon komente erotike në internet

Mon 18 Jul 2011 - 17:44
Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu, e cila kohët e fundit është divorcuar nga bashkëshorti Rilind Reka, duket se po e shijon më së miri “lirinë”. Ajo realizoi një klip shumë hot, “Dyshemeja”, ishte për pushime vetëm me femra në plazhet e Turqisë, ka bërë edhe disa foto të reja super seksi, por sikur të mos mjaftonte me kaq, në profilin e saj në facebook, në komunikim e sipër me fansat, ka shkruar: “Mbylle, unë vesh taka më të gjata sesa peni.. yt”, me siguri duke iu referuar ndonjë mashkulli, me të cilin po bën ironi ose po tallet për organin e tij mashkullor.A thua vallë ta ketë me ish-bashkëshortin?! Vetëm dy ditë më parë, këngëtarja që tanimë është single, festoi 26-vjetorin e lindjes, rast me të cilin falënderoi fansat për urimet e shumta. Ndoshta gjatë festimeve të tej zgjatura, Tuna ka pirë aq shumë saqë nuk do i ketë dalë ende dehja… E themi këtë, sepse nuk dimë ta shpjegojmë ndryshe! Gazeta Standard
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi