Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 18 Jul 2011 - 20:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Si mendoni :

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?


Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alekssander
Alekssander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 212
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : athin
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/07/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 18 Jul 2011 - 20:51
Femratavatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 18 Jul 2011 - 21:03
Femrat,Ne ca Raste,Por sesht ee thon qe s'jon Edhe meshkujt!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 18 Jul 2011 - 21:04
ne debat jane femrat ....kan menyren e tyne qe te ulin nji mashkull nga ana psikologjike po ashtu dhe mendore ......dhe jane ma oratore ne menyren e shpjegimit


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? N
Alekssander
Alekssander
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 212
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : athin
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/07/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 18 Jul 2011 - 21:23
meshkujt se fermrat vjen nje moment edhe do thojn ndonje gafCalypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 18 Jul 2011 - 21:30
femrat ...se meshkujt flasin para kohe dhe manej kerkojne falje


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? N
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 18:42
Kjo pyetje eshte e njejte sikurse te pyesim veten nese Amerika apo Kosova eshte me e fort si shtet?

Amerika (meshkujt), Kosova (femrat). Ka dikush qe nuk e di kete pergjigje? Very Happy
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 18:45
ka dhe nga ato femra qe po te vun ne goje su shpeton dot as te besh gek,por mashkulli ka zerin e trash e ndjell force per kete fakt ndoshta debatojne me fortArian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 18:48
Shqiptare shkruajti:ka dhe nga ato femra qe po te vun ne goje su shpeton dot as te besh gek,por mashkulli ka zerin e trash e ndjell force per kete fakt ndoshta debatojne me fort

Ku jane ato femra? Une spo i shoh, spo i takoje, apo mos jane te pa dukshme?

Ketu s'hyn ne pune zeri, sepse askujt s'ja degjojme zerin, perveq shkronjat.
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 18:52
flitet per debatin ne pergjithesi e jo vendi ku ndodh,realisht kam hasur situata te tilla ku nje mashkull e merte te drejten e situaten e debatit mbi vete vetem sepse kish ze e degjohej me shume duke e bere palen tjeter ne kete rast femren te ul tonin e mos duroj te cjerrat e tij,ahahaha

ku jane ato femra? une cjam ketu Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 721253Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:01
Shqiptare shkruajti:flitet per debatin ne pergjithesi e jo vendi ku ndodh,realisht kam hasur situata te tilla ku nje mashkull e merte te drejten e situaten e debatit mbi vete vetem sepse kish ze e degjohej me shume duke e bere palen tjeter ne kete rast femren te ul tonin e mos duroj te cjerrat e tij,ahahaha

ku jane ato femra? une cjam ketu Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 721253

Ne pergjithsi po flase edhe une se meshkujt jane me te fort dhe jo per ate qe thuani ju, sepse ajo mund te vleje vetem tek nje qifte primitiv, ne te kunderten mos u beje mosmirenjohese, sepse meshkujt cdo here u japin perparsi femrave edhe neper debate po, mirepo kujt t'i jepet perparsi ne kete rast?

Ju jeni ketu, por c'rendesi ka perderisa e shoh se kapacitetin e keni pak mbi zero, sapo ka filluar te shkupet nga zero tek 1 Very Happy
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:03
me ne fund kush esht bere nervozi ketu ju apo une Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 322547Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:16
Shqiptare shkruajti:me ne fund kush esht bere nervozi ketu ju apo une Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 322547

Ndoshta une. Sepse kjo te jep pak optimizem per te nesermen qe te ben ndonje postim, ne te kunderten do kishe frike dhe do me mallkoje.
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:19
pervecse cirreni e alarmoni kot keni e ide te madhe per veten,mbaju se mos rrezohesh diku Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 721253 by,byyy djali se te prisja plot e me dolet bosh Very Happyavatar
Zhaku
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 475
<b>Hobi</b> Hobi : teknollogji
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirana
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/04/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:22
femrat jane pa dyshim
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:23
Shqiptare shkruajti:pervecse cirreni e alarmoni kot keni e ide te madhe per veten,mbaju se mos rrezohesh diku Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 721253 by,byyy djali se te prisja plot e me dolet bosh Very Happy

Nuk kam faj une qe te tjeret me njohin per gjini, si ne rastin tuaj. Dalin njerezit si puna juaj dhe me japin kete epitet qe te krijoje ide te medha per veten, kur u shoh juve...

Nuk te pasken pergaditur skenarin mire, perderisa kaq shpejte po shplohesh!
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:28
vecse me duhet te shkoj sme pret puna djalosh se sa per ju e debatin ketu kemi dite me rradh te debatojme,kurdo e per cfaredo gjeje deshiron,esht kenaqesi per mu te luaj pak Very HappyArian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:29
Shqiptare shkruajti:vecse me duhet te shkoj sme pret puna djalosh se sa per ju e debatin ketu kemi dite me rradh te debatojme,kurdo e per cfaredo gjeje deshiron,esht kenaqesi per mu te luaj pak Very Happy

Si gjithnje femrat qe jane me te "forta' ikin!

Ketu diku do jem, nese nuk te ngaterrohet emri.
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 27 Jul 2011 - 19:54
per mendimin tim ska te bej gjinia ktu


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:19
Sipas tradites kulturore, "femra e degjon mashkullin" (jo se mashkullit i bie mos ta degjoj femren), per te patur vazhdimesine e nje debati dhe fundin e tij ne gjendje njerezore mjafton thjeshte mirekuptimi, ndersa nese debati tejkalon ne moskuptim atehere me i forti eshte "me i zgjuari".


Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 6ds9w0
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Tue 2 Aug 2011 - 14:28
Simbas logjistikes dhe asaj qe quhet kulture,mashkulli duhet te jete me i fort ne cdo debat me femer! Mirepo,te kthehemi ne jeten reale,nje mashkull prap se prap eshte me i fort,sepse ne cdo teme mund te hezistoje pa asnje ndjenje,ndersa femrat preken shume shpejt,cka edhe kjo eshte nje pike e dobet per to!
Keshtu qe nje debat mes femres dhe mashkullit,eshte e pamundur te mbaroje!


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 674939

CARPE-DIEM!
Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 248694

B A S K E T B A L L !
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 4 Apr 2012 - 20:41
ne more ne...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? Image
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 11:33
Padyshim se femrat.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 12:02
mendoj se karakteri i forte ben debat dhe per rastin kush e ka te forte debaton


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 14:37
Do thoja femrat per nje arsye se ato kur dalin jashte kontrollit nuk e ndalojne veten asesi dhe vetem debatojne,por te shkosh ne aspektin se te behet nje debat me karakter do thoja meshkujt.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 14:41
Varet nga karakteri


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 14:45
Meshkujt kur nxitit nje debat perdorin grushtat si force Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 721253 femrat se perdorin vetem fjalen bindese tek te tjeret.. Evil or Very Mad


Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 14:53
meshkujt jane me guximtare per debat ndersa femrat mbrohen mbas termit "femer" qe sdo te thote fol dhe mos prek


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 14:55
ne vajzat bisodojm me argumenta kurse djemt vetem me ze te lart...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? Image
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 15:11
Mos tu rej menja vajza....na gjinin tuaj,jane te pakta


Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 15:21
dhe ne te juajn hic fare...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? Image
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 16:22
silvana hap tema te mira femrat se pse kan shum durim dhe flasin me or te ter hahaSilvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Sun 8 Apr 2012 - 16:24
dhe me e rendesishmja...nuk flasim pa mendu...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? Image
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 9 Apr 2012 - 10:00
menoj femrat jam me te forta ne debat ....ose ma mire femnat i shkaterrojne trunin meshkujve grrrr


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? N
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 9 Apr 2012 - 22:14
Femrat ne debate te tipit cili eshte parfumi me i mire, cilat jane lulet me te bukura, grrrr
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Mon 9 Apr 2012 - 22:21
femrat ne cdo debat qe bejn,mendojn para se te hap gojen...
kurse mashkulli,nese thot dicka inteligjente esht per soprti se esht i inforumar mir


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? Image
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Tue 10 Apr 2012 - 10:37
Nuk eshte e thene se eshte femer apo mashkulle eshte me e/i fort ne debate varet shume nga karakteri dhe nga zotresia qe kan ne te thene mendimin e tyre dhe ne ta mbajtur ate. Femera shepesh here di me mire se mashkulli se si tja dali ne ne nje debat..... Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? 4053947266


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 11 Apr 2012 - 12:15
femra ne debat asht ma e forte dhe jam shume e binun per kyt gja


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 11 Apr 2012 - 12:21
Arjani shkruajti:Femrat ne debate te tipit cili eshte parfumi me i mire, cilat jane lulet me te bukura, grrrr

Ashtu ju konevnon juve gjinise se kundert se sa per debate serioze e kemi treguar shpesh se jemi me te afta e per me shume ruajme gjakftohtesine tone me teper nga ju e nuk terbohemi duke reaguar me goditje e kercenime te llojit tuaj ore yll


Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

prej Wed 11 Apr 2012 - 12:30
femrat sepse ato flasin shum dhe nga njeher dhe ja qillojn hahahaSponsored content

default Re: Kush jan me te fort ne debat femrat apo meshkujt?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi