Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Fansat nuk pelqejnë spotin e ri të Elvanës Empty Fansat nuk pelqejnë spotin e ri të Elvanës

Fri 22 Jul 2011 - 13:37
“Me ty” mund të jetë njëra prej këngëve më të mira dhe më të votuarat në Top Fest, por spoti i saj është kritikuar më të madhe nga fansat e Elvanës në Youtube dhe Facebook.Klipi “Me ty” i Elvanës është postuar dje në kanalin zyrtar të saj në youtube.com, përderisa ajo ec në një rrugë të Tiranës, ku besohet se edhe është mbytur me makinë Emmy nga njëbiznesmen kosovar, këngë kjo që i është kushtuar këngëtares së vrarë në fillim të këtij viti.“Shit spot” dhe “Kënga e mirë, por spoti nuk po
përshtatet me të”, pastaj komente të tjera që kritikojnë spotin e Elvanës janë shkruar poshtë këtij postimi.Ndryshe, ky është klipi i dytë i Elvanës që realizohet në këtë vit, përderisa këngëtarja ishte fituese e “Top Fest 8” me këngën “Me ty”. Më parë është thënë për Gjatën se është penguar në realizimin e këtij spoti.

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi