Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Jolie do të adoptojë nga Haiti

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:00
Jolie do të adoptojë nga Haiti F_021213Angelina Jolie raportohet se është duke menduar të adoptojë një jetim nga Haiti.
Aktorja së fundi vizitoi të mbijetuarit nga tërmeti që preki këtë vend në muajin e kaluar. Sipas The Sun, ajo ka biseduar me presidentin e këtij vendi Leonel Fernandez për ndihmat e mundshme dhe për të adoptuar një binjak nga ky vend.
“Ajo nuk e ka bërë sekrete dëshirën për të adoptuar sërish. Fëmijët nga Haiti kanë nevojë për ndihmë. Është një mundësi e përkryer”, ka thënë burimi.
Jolie aktualisht ka gjashtë fëmijë, përfshirë dy djem dhe një vajzë të adoptuar./


Jolie do të adoptojë nga Haiti Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi