Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Me i mencur eshte ai qe flet pak!

prej Thu 4 Aug 2011 - 0:05
Nje fjale e urte e popullit...
Me i mencur eshte ai qe flet pak!
cfare mendoni ju? pse?


Me i mencur eshte ai qe flet pak! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Me i mencur eshte ai qe flet pak!

prej Thu 4 Aug 2011 - 0:08
Message reputation : 100% (1 vote)
E kam thene njehere se kjo fjale e urte eshte e pa sakt, une e gjuaj posht. Dikush flet pak dhe te neverit, dikush flet shume dhe prap te neverit, dikush hesht dhe me kete te neverit. Ka te atille qe flasin pak por mencur, ka te atille qe flasin shume dhe ta ka endja t'i ndegjon sikurse ka te atille qe heshtin por te bejne kurreshtar se cfar po mendon...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Me i mencur eshte ai qe flet pak!

prej Thu 4 Aug 2011 - 0:18
Arjani, nga anet tona me te mencur jane ato qe flasin, ndersa budallenjte nuk flasin fare sepse nuk dijne se cka. Me i mencur eshte ai qe flet pak! 3543104002


Me i mencur eshte ai qe flet pak! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Me i mencur eshte ai qe flet pak!

prej Thu 4 Aug 2011 - 0:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Varet per cfare lloj mencurie flasim...

Kemi:
-Mencurine (ai qe ka mendjen)
-Zgjuarsine (ai qe ka fuqin)
-Dinakerine (ai qe ka hilen)
-Diturine (ai qe ka mendjen dhe fuqine, te dije cfare eshte hileja)

Luan_Valikardi.


Me i mencur eshte ai qe flet pak! 6ds9w0
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Me i mencur eshte ai qe flet pak!

prej Fri 5 Aug 2011 - 23:19
Arjana shkruajti:Arjani, nga anet tona me te mencur jane ato qe flasin, ndersa budallenjte nuk flasin fare sepse nuk dijne se cka. Me i mencur eshte ai qe flet pak! 3543104002

Tek ne pikrishte budalla flet me shume!
Sponsored content

default Re: Me i mencur eshte ai qe flet pak!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi