Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sun 21 Aug 2011 - 23:39
te dashur anetar do kishit deshir te jetonit moshen tuaj femijore edhe pse..!


sepse nuk do kishit ber ca gjera apo esht me mir jeta e femijeve te sotem?
Do e jetonit edhe njehere femijerine ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sun 21 Aug 2011 - 23:59
Ndoshta do te mepelqente por me mir jo them sepse nuk me pelqen tju kthehem dhe nje her gjerave nga e para ne qoft mir ne qoft gabim tashme e kaluara mbetet e kaluar por jo e harruar Very Happy


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Wed 4 Apr 2012 - 20:36
100...1000...do e jetoja


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Do e jetonit edhe njehere femijerine ? Image
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Wed 26 Sep 2012 - 18:20
do jepja cdo gja qe te isha dhe nji here ne femijerin teme ...se aty do ishte dhe nana jeme Merzitur


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Do e jetonit edhe njehere femijerine ? N
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Wed 26 Sep 2012 - 18:24
Dicka e pa mundur


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Wed 26 Sep 2012 - 18:32
Po,edhe pse e pa mundur.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sun 30 Sep 2012 - 20:49
Eh sikur.........................


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:32
Po... pa i ndryshuar asnje gje....asnje presje...


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:38
Te bukura vite h2h


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:40
Arjana shkruajti:Te bukura vite h2h

Pse ti e kekaluar femijerine....une te di akoma femije ty.... Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 afro


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:48
Une femije jam nuk rritem kurre...por te tjera vite femijerie po jetoj tani e bera krahasimin me ato vitet e meparshme kkk


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:52
Arjana shkruajti:Une femije jam nuk rritem kurre...por te tjera vite femijerie po jetoj tani e bera krahasimin me ato vitet e meparshme kkk

Jo jo nuk rritesh ti.... nuk je tokesore ti... je jashtetokesore.... rri gjithmone e re kkk kkk kkk


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:57
Kjo eshte femijeria e mesme se e para ishte loha kur linda deri ne adoloshence e pak me tej,kur te arrij mbi 40 qe kam shume akoma deri atje atehere do jetoj femijerine e moshes se trete....gjithnje e hareshme une e gjalleruar,optimiste stern


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sat 13 Oct 2012 - 23:59
Arjana shkruajti:Kjo eshte femijeria e mesme se e para ishte loha kur linda deri ne adoloshence e pak me tej,kur te arrij mbi 40 qe kam shume akoma deri atje atehere do jetoj femijerine e moshes se trete....gjithnje e hareshme une e gjalleruar,optimiste stern


Lum si ti ...per optimizmin qe ke... i ben qejfin vetes... kkk afro


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 138970eg0jnigthy
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sun 14 Oct 2012 - 0:01
Dicka eshte e kjo, kkk te pakten nuk do ngjasoj me ty qe edhe pse shume i ri dukesh si nje plak me shkop mes nje turme kalamajsh mo afro kiss


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sun 14 Oct 2012 - 0:04
Arjana shkruajti:Dicka eshte e kjo, kkk te pakten nuk do ngjasoj me ty qe edhe pse shume i ri dukesh si nje plak me shkop mes nje turme kalamajsh mo afro kiss

Uuuuuuuu she she she kush flet.... pa he nxirre foton tende vere ne avatare .. te ve edhe une timen dhe te shohim kush duket me i/e vjeter..... Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 kkk kkkDo e jetonit edhe njehere femijerine ? 138970eg0jnigthy
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sun 14 Oct 2012 - 0:09
Do te doja. Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 871866720


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sun 14 Oct 2012 - 0:09
E jetoj per dite
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

prej Sun 14 Oct 2012 - 0:11
Aldino82 shkruajti:
Arjana shkruajti:Dicka eshte e kjo, kkk te pakten nuk do ngjasoj me ty qe edhe pse shume i ri dukesh si nje plak me shkop mes nje turme kalamajsh mo afro kiss

Uuuuuuuu she she she kush flet.... pa he nxirre foton tende vere ne avatare .. te ve edhe une timen dhe te shohim kush duket me i/e vjeter..... Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 kkk kkk


ahahah po sdo bej pasarele mo,por e di qe do me mundesh ti se kshu nga vitet je me i vogel Do e jetonit edhe njehere femijerine ? 2585209286 por une kam shpirtin e ri kkk


Do e jetonit edhe njehere femijerine ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Do e jetonit edhe njehere femijerine ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi