Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kërkoi shkurorëzim sepse bashkëshorti gatuan më mirë se ajo  Empty Kërkoi shkurorëzim sepse bashkëshorti gatuan më mirë se ajo

Tue 23 Aug 2011 - 15:18
Një egjiptiane ka parashtruar kërkesë për shkurorëzim sepse bashkëshorti i saj ka gatuar shumë më mirë se ajo, shkruan gazeta lokale "Al masri al Jum".

Mosmarrëveshja familjare ka filluar gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Egjiptiania ka vendosur të shkurorëzohet nga bashkëshorti i saj pasi dy djemtë e tyre kërkuan që në të ardhmen babai i tyre të gatuajë për iftar, e jo ajo.

Gjykata në Egjipt e anuloi shqyrtimin e rastit deri në fund të Ramazanit, duke shfaqur shpresë se deri atëherë do të kthehet paqja në këtë familje


InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Kërkoi shkurorëzim sepse bashkëshorti gatuan më mirë se ajo  Empty Re: Kërkoi shkurorëzim sepse bashkëshorti gatuan më mirë se ajo

Tue 23 Aug 2011 - 23:03
He medet me kta njerez femrat ku ti gjejen meshkujt qe gatuajn me mir se ajo se do lodheshin hic do e kishin darken gati cdo dit ahaha afro afro
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Kërkoi shkurorëzim sepse bashkëshorti gatuan më mirë se ajo  Empty Re: Kërkoi shkurorëzim sepse bashkëshorti gatuan më mirë se ajo

Tue 23 Aug 2011 - 23:04
halle halle kjo dynja,,,,car do degjojm tjeter
Sponsored content

Kërkoi shkurorëzim sepse bashkëshorti gatuan më mirë se ajo  Empty Re: Kërkoi shkurorëzim sepse bashkëshorti gatuan më mirë se ajo

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi