Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vret burrin për xhelozi dhe e gatuan për drekë

prej Sat 26 Nov 2011 - 0:04
Vret burrin për xhelozi dhe e gatuan për drekë Karaci-300x189Karaçi, 25 nëntor 2011, NOA - Një shtëpiake 32 vjeçare në Pakistan u arrestua nga policia ndërsa po gatuante pjesë të trupit të burrit të saj, të vrarë nga xhelozia. Daily Times rrëfen detajet e tmerrshme e historisë, në një lagje të varfër të Karaçit, qyteti më i madh në jug të Pakistanit.
Sipas policisë Zainan Bibi ishte denoncuarnga fqinjët, të alarmuar nga prania e njollave të mëdha të gjakut.
Kur agjentët mbërritën për kontroll, e gjetën gruan në kuzhinë së bashku me nipin duke gatuar pjesë të burrit të saj. Në tenxhere dhe kontenierë janë gjetur copa e mishit të njeriut, ndërsa trungu ishte paketuar në një frigorifer. Gjithashtu, policia gjeti disa thika të përdorura për të vrarë dhe të copëtuar të ndjerin.
Duket se burri i saj, Ahmed Abbas, dhjetë vjet më i ri, u martua me gruan e tij të dytë dhe së fundmi i ka thënë se dëshironte të largohej prej saj për një grua tjetër. Por, sipas versioneve të tjera, i ndjeri kishte filluar të flirtonte me të bijën 18 vjeçare të gruas, e lindur nga marrëdhënie e mëparshme. Vajza, është zhdukur në rrethana të çuditshme, madje është denoncuar nga vetë Zainan.

a.q/NOA


Vret burrin për xhelozi dhe e gatuan për drekë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi