Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Gruaja vret burrin sepse…

prej Sat 28 Jul 2012 - 11:26
Gruaja vret burrin sepse… Images.ashx_15 Kjo
pasi ai mbante nje ere te padurueshme pasi n uk lahej prej muajsh.Kjo
eshte ngjarja e rende qe i ka ndoshur nje cifti ne SHBA,kur nje burre 35
vjecar u gjend i masakruar nga bashkeshortja e tij.


Ai ne fakt nuk pranoi qe te lahej per muaj te
tere.dhe duket se gruaja e tij 26 vjecare nuk e ka duruar dot nje fakt
te tille,ka arritur derisa ta vrase.Mesohet se ajo e ka goditur ate dy
here ne koke me nje hekur,dhe pastaj e preu cope cope me nje thike
buke.duke ja fshehur trupin ne pyllin Friko prane shtepise.Policia pas
nje hetimi arrestoi gruan vrasese e cila e pranoi krimin.”Ajo tha se nuk
mund te duronte dot me eren e tij te qelbur prandaj e vrau”shprehet
njezedhenes i policise.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Gruaja vret burrin sepse… 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Gruaja vret burrin sepse…

prej Sat 28 Jul 2012 - 20:16
e shkreta


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Gruaja vret burrin sepse… 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi