Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Gruaja vret burrin sepse nuk lahej prej muajsh

prej Tue 17 Jul 2012 - 15:39
Gruaja vret burrin sepse nuk lahej prej muajsh Stavropol19Nje 35 vjecar nga Stavropol, ne Rusi, u vra dhe u copetua nga gruaja, sepse vinte shume ere. Burri refuzonte te bente dush prej muajsh dhe gruaja 26 vjecare nuk duronte me eren e tij te keqe, sepse i shkaktonte te vjellura.

E kishte lutur shume here per te rregulluar kete situate, por sipas asaj qe del nga hetimet, ai kurre nuk i mori parasysh kerkesat e gruas se re te pashprese. Ne nje fare pike gruaja nuk ia doli me dhe e goditi dy here ne koke me hekur, me pas e mbyti me nje kabell elektrik, perpara se ta priste ne copa me thike buke, i shperndau pjeset ne pyllin Friko, prane shtepise se tyre.

Menjehere filluan hetimet dhe pasi kaluan disa dite gjeten zgjidhje. Gruaja, e pyetur nga inspektoret e policise, u nenshtrua me ne fund dhe pranoi se e kishte vrare ajo burrin. "Nuk lahej prej muajsh",- tha gruja dhe se nuk duronte dot me eren e tij te keqe. Gruaja u akuzua per vrasje dhe rrezikon te denohet me 15 vite burg.


Gruaja vret burrin sepse nuk lahej prej muajsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi