Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Paris Hilton, ylli më i urryer në SHBA Empty Paris Hilton, ylli më i urryer në SHBA

Sun 28 Aug 2011 - 20:59
Paris Hilton, ylli më i urryer në SHBA Paris-hilton-300x300
Sipas një ankete, Paris Hilton u gjend në krye të listës si më e urryera nga personalitet e njohura në SHBA.

Trashëgimtarja e pasur dhe ylli i njohur ia ka dalë t’i tejkalojë edhe mjeshtrit e njohur të skandaleve të renditur në vendin e dytë – Charlie Sheenin dhe Britney Spears, e cila në listën jo të famshme ka zënë vendin e tretë

Nëse ekziston lista në të cilën artistët nuk kanë dëshirë ta shohin emrin e vet, ajo është lista që për Reutersin e ka bërë Insituti për hulumtim të opinionit publik, Ipsos.

Votën e tyre negative, më shumë se 60 për qind e të pyeturve amerikanë ia ka dhënë Paris Hiltonit e cila zuri vendin e parë, ndërsa në vend të dytë, Charlie Sheen, që ka marrë 52 vota.

Vendin e tretë e kanë zënë dy yjet amerikane të skenës muzikore pop këngëtarët Briteny Spears dhe reperi Kanye West për të cilët kanë votuar 45 për qind e të pyeturve. Pas tyre vijnë dy shkelësit e kurorës: Ish-guvernatori i Kalifronisë Arnold Schwarzeneger (44 për qind) dhe golfisti i njohur Tiger Woods (42 për qind).

Superylli Kim Kardashian zuri vendin e shtatë me 38 për qind të votave para Mel Gibsonit (33 për qind) dhe Donalda Trump (31 për qind), ndërsa Lebron James (29 për qind) përmbyll listën jo të famshme për 10 personalitetet më të urryera në SHBA.
Shkarravitsi_i_Madh
Shkarravitsi_i_Madh
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 758
<b>Hobi</b> Hobi : pune
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/08/2011

Paris Hilton, ylli më i urryer në SHBA Empty Re: Paris Hilton, ylli më i urryer në SHBA

Mon 29 Aug 2011 - 0:29
edhe ne Europ nuk e pelqejn kte njeri,,as un se pelqej,ylli me kot ne bot,yll sepse ka hotele,,, Paris Hilton, ylli më i urryer në SHBA 496935
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi