Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pattinson ‘alergjik’ në organin femëror

prej Mon 15 Feb 2010 - 14:48
Pattinson ‘alergjik’ në organin femëror F_021510 Aktori hollywood-ian Robert Pattinson raportohet se ka thënë se ai ka neveri prej vagjinave, duke nxitur spekulimet se mund të jetë homoseksual.
Ylli i filmave “Twilight”, ishte pjesë e një serie fotografish me disa femra për revistën “Details”, dhe ka thënë se është ‘alergjik’ ndaj organit femëror.
“Vërtet i urrej vagjinat. Jam alergjik në to. Por nuk mund të them se nuk kisha ide, pasi ishin 12 orë xhirime, andaj mësoheni me atë pamje që femrat të qëndrojnë të zhveshura për pesë ose gjashtë orë. Por nuk isha saktësisht i përgatitur. Nuk e kisha idenë se çfarë tu them atyre vajzave”, ka thënë Pattinson


Pattinson ‘alergjik’ në organin femëror Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi