Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Pattinson dhe Stewart, më në fund bashkë Empty Pattinson dhe Stewart, më në fund bashkë

Fri 2 Nov 2012 - 18:32
Pattinson dhe Stewart, më në fund bashkë Pattinson-stewart-mtv

Më në fund Robert Pattinson dhe Kristen Stewart janë shfaqur në publik së bashku për promovimin e filmit të fundit të sagës ‘Twilight’ që do të shfaqet për herë të parë këtë muaj.

Protagonistët e sagës dhanë një intervistë të përbashkët për MTV ku gjithçka dukej normale në marrëdhënien e tyre. Pattinson dhe Stewart kishin një lidhje në jetën reale (ashtu si në film) që përfundoi kur u mor vesh se aktorja e kishte tradhëtuar partnerin me regjisorin Rupert Sanders. 22-vjeçarja është penduar dhe ka kërkuar falje dhe 26-vjeçari e ka falur duke i dhënë një tjetër mundësi marrëdhënies së tyre.

Në intervistën për MTV, Pattinson lëshoi edhe një frazë që konfirmon pajtimin e çiftit: “Kur pashë për herë të parë Kristen në sheshxhirimin e Twilight, mbeta pa fjalë.”

Në lidhje me përfundimin e sagës, Pattinson deklaroi: “Në njëfarë mënyre jam i kënaqur që përfundoi, por nga ana tjetër them se janë 5 filma që kanë ndikuar tek ne dhe ndryshimi të tremb paksa.”

Nga ana e saj, Stewart nënvizoi: “Jam shumë e lumtur që ka përfunduar saga. Nuk po them që nuk po duroja dot më, por gjërat përfundojnë në një moment të caktuar dhe duhet të ecësh para.”




Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi