Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nancy Dell’Olio: Berlusconi më dëshironte, i ofrova vetëm miqësi Empty Nancy Dell’Olio: Berlusconi më dëshironte, i ofrova vetëm miqësi

Sat 15 Oct 2011 - 16:08
Nancy Dell’Olio: Berlusconi më dëshironte, i ofrova vetëm miqësi Nancy-300x221Me aksent italian, me linjat trupore mjaft të këndshme padyshim që Nancy Dell’Olio është kthyer në seks simbolin e “Strictly Come Dancing” për këtë vit. E përditshmja “Mirror” ka zbuluar se kryeministri italian Silvio Berlusconi ka dashur të shkojë me Nancy në kohën kur ajo punoi për fushatën e tij elektorale në vitin 1994. Pasi studioi për drejtësi në Universitetin e Romës, e më pas kreu një master në Nju Jork, Nancy u kthye në kryeqytetin italian në fillimin e viteve 90’ për të nisur karrierën e saj si juriste. Por, ajo që ajo nuk priste ishte që të gjendej para një sulmi prej një politikani të vjetër si Berlusconi. Ky i fundit i ka propozuar të kandidojë për partinë e tij “Forza Italia” në vitin 1995 dhe i dërgonte lule, verë ndërsa e ftonte për darkë në vende të ndryshme. Ndërsa Berlusconi i ofroi edhe një moment të këndshëm në një dhomë hoteli private ajo refuzoi por të dy mësohet se kanë mbetur miq për shkak se Berlusconi ishte i pranishëm në ditëlindjen e fundit të saj.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi